ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Žibintų reguliavimas

Žibintų reguliavimas

Žibintų reguliavimas

     Žibintų (arba šviesų) reguliavimas reikalingas ne tik jūsų ir jūsų artimųjų saugumui, bet ir kitų eismo priemonių komfortui (nespiginant jiems į akis). Todėl jei jums mirski pravažiuojantys automobiliai arba techninės apžiūros darbuotojas jūsų automobilio nepraleidžia, reikia susirūpinti savo žibintais.

     24/7 servis darbuotojai gali sutvarkyti ir nustatyti jūsų automobilio žibintus į tinkamą nulinę padėtį.

     O kaip susireguliuoti žibintus pačiam?

     Tai galima padaryti nusibraižius brėžinį (schemą) ant sienos ir ten nutaikant žibintus, bet jei norite patikimų ir kokybiškų rezultatų ar praeiti technikinę apžiūrą, šviesų reguliavimui turi būti naudojamas metrologiškai patikrintas šviesų reguliavimo prietaisas

     Dažnai pasitaiko atvejų, kad gedimas yra daug rimtesnis nei pasirodė iš pradžių. Dažnai žibintų reguliavimo varžtai, laikikliai, būna paveikti korozijos ir bandant nustatyti šviesų aukštį, niekas nesikeičia. Tokiu atveju reikia keisti visus žibintus.

     Jei Jums pravažiuojantys automobiliai nuolatos mirksi ir pats nesijaučiate komfortabiliai ir saugiau su nesureguliuotais žibintais, kreipkitės į autoservisą 24/7 servis ir gaukite aukščiausios kokybės remonto paslaugas.

Call Now Button