ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Guolių keitimas

Guolių keitimas

Guolių keitimas

     Guolių keitimas būtinas iškart, jei girdite iš jų neįprastus garsus. Guoliai leidžia automobiliui važiuoti, tad išgirdę iš guolių neįprastus garsus, kreipkitės į 24/7 servis ir mes Jums suteiksime kokybiškas paslaugas.

     Kai guolis yra keičiamas, nuimamas ratas, stebulė, išpresuojamas rato guolis, įdedamas naujas, atgal įstatoma stebulė ir ratas, atliekamas bandomasis važiavimas. Jei automobilis važiuoja be papildomų garsų, remontas yra pavykęs.

     Ratų guoliai skiriasi pagal kiekvieno automobilio modelį, markę, skiriasi diametras ir storis. Būna rutulinių ir kūginių (reguliuojamų) guolių.

     Tačiau neapsigaukite - panašius į sugedusio guolio garsus skleidžia ir nudilusios padangos, tad jei norite įsitikinti, kad problemos yra su guoliu, patikrinkite padangų būklę.

     Taip pat gali užti pavarų dėžės guoliai. Tačiau šis gedimas daug sudetingesnis.

     Sugedęs guolis skleidžia neįprastus garsus - ūžimą, jei važiuojama greitai - švilpimą. Garsas dažniausiai atsiranda staigiai pasukus, tuomet girdimas nuolat, jei problema nėra tvarkoma, jaučiama vibracija per vairą. Netaisant guolio gali išsivystyti kiti važiuoklės gedimai.

     Todėl jei įtariate, kad jūsų guoliai neveikia kaip anksčiau, kreipkitės į 24/7 servis ir mes Jums suteiksime kokybiškas remonto paslaugas.

Call Now Button