ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Akumuliatorių keitimas

Akumuliatorių keitimas

Akumuliatorių keitimas

       Autoservisas Vilniuje 24/7 servis sparčiai ir patikimai pakeis jūsų automobilio akumuliatorių.

       Nepamirškite, kad automobilio akumuliatorius neatsiejama mašinos dalis. Jei automobilis vis sunkiai užsiveda, kreipkitės į 24/7 servis ir suteiksime maksimalią pagalbą.

        Vairuotojai prisimeną akumuliatoriaus svarbą tik tuomet, kai šaltą rytą automobilis nesugeba užsivesti ar starteris suka itin silpnai.

        Akumuliatorius tarnauja dažniausiai iki akumuliatoriaus gedimo, nors vidutiniškai Lietuvoje akumuliatoriai tarnauja 4 - 5 metus. Jei rūpinsitės automobiliu, akumuliatorius gali tarnuoti ilgiau, kaip šiltesniuose kraštuose, iki 8 metų.

        Normali akumuliatoriaus apkrova yra 0,02 - 0,125 A. Tokie gedimai kaip kuro sistemos problemos, maža kompresija ar ar blogos dyzelinio variklio žvakės išnaudoja akumuliatorius.

        13,8 - 14,5 V - taip turėtų krauti generatorius, nesvarbu ar prijunkti elektrą naudojantys mašinos prietaisai. (kondicionierius, muzikos aparatūra, šviesos, žibintai).

        Jei norite, kad akumuliatorius tarnautų ilgiau, nedelsti jei akumuliatorius išsikrovė, o jei taip nutiko, gerai jį pakrauti. Išsikrovusio akumuliatoriaus aktyviosios medžiagos negrįžtamai dingsta dėl akumuliatoriaus sudėties savybių.

        Jei kils nesklandumų ir norėsite tikrai patikimo remonto jūsų automobilių - lauksime jūsų 24/7 servis!

 

Call Now Button