ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Antikorozinis padengimas

          Antikorozinis dugno ir ertmių padengimas, kuris užkonservuoja automobilio kėbulą ir apsaugo nuo korozijos ateityje yra itin svarbus ir aktualus automobilių savininkams Lietuvoje. Dėl mūsų klimato, kai retkarčiais žiemą paspaudžia šaltukas, keliai barstomi druskomis ir jų mišiniais, kurie labai kenkia antikoroziniu padengimu nedengtam automobilio paviršiui.

         Antikorozinis padengimas būtinas, nes dauguma senesnių  ir netgi naujesnių automobilių nėra paruošiami Lietuvos klimatui ir druskoms, kurios naudojamos mūsų keliuose. Mūsų patirtis sako, kad netgi apynaujos mašinos, kurių amžius nesiekia net 7 metų, kėbulas nėra visiškai apsaugotas nuo galimos korozijos ir lietuviškų kelio druskų. Kaip bebūtų keista, senesni automobiliai antikoroziniu aspektu yra atsparesni, nes juos gaminant buvo naudojama daugiau metalo ir daugiau antikorozinės gamyklinės medžiagos.

         Taigi, jei pastebite savo automobilio neatsparumą korozijai, ar norite tiesiog prailginti savo automobilio gyvavimo laiką, kreipkitės į 24/7 servis ir mes Jums užtikrisime kokybiškiausias paslaugas.

 

 

 

Paskambink mums

Call Now Button