ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Variklio diagnostika

Variklio diagnostika

Variklio diagnostika

     Variklio diagnostika padeda iš anksto išaiškinti variklio problemas, silpnas vietas, trūkumus ir padeda juos ištaisyti, kad sutaupytumėte galimiems gedimams ateityje. Laiku pastebėtas gedimas padės išvengti rimtų problemų ateityje. Tai sudėtinga ir kompetencijos reikalaujanti paslauga, kurią sugeba atlikti tik savo srities aukštos kvalifikacijos profesionalai.

     Po variklio diagnostikos visuomet siūlome iškilusių problemų sprendimo būdus, kad jūsų automobilis tarnautų ilgiau, o jūs sutaupytumėte pinigų.

     Daugelis automobilių savininkų mano, kad tiesiog prijungus kompiuterį prie automobilio visos problemos išsispręs ir nieko daugiau nereikės daryti. Tačiau diagnostika tik nustato variklio problemas. Tik po to atliekami veiksmai, skirti gedimo pašalinimui. Dažnai apie galimus gedimus identifikuoja lemputės, susijusios su varikliu.

     Jei pastebite, kad jūsų automobilio variklis dirba ne taip, o galbūt jau užsidegė perpėjamoji lemputė, kreipkitės į 24/7 servis, gaukite aukštos kokybės paslaugas ir sutaupykite pinigų.

Call Now Button