ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Starterių remontas

Starterių remontas

Starterių remontas

    Jei jūsų automobilis nesiveda, pasukus raktelį nevyksta nieko, o starteriui sukant variklį girdisi keisti garsai, jums reikalingas starterio remontas.

    Mes 24/7 servis autoservise išrenkame starterį, nustatome problemą, pakeičiame sugedusias dalis. surenkame starterį ir patikrinimane ar viskas veikia.

    Priminsime, kad starteris yra labai svarbi jūsų automobilio dalis, kuri leidžia varikliui užsivesti, todėl siūlome tikrinti šią detalę dažniau nei esate pratę.

    Logiška, kad kiekvienos automobilio markės ar mobelio starteriai skiriasi. Todėl jei įtariate, kad jūsų starteris veikia ne taip, kaip turėtų, kreipkitės į mūsų autoservisą ir mes galėsime apytiksliai pasakyti remonto kainą ir trukmę. Konkretesnę informaciją galėsime pasakyti tik pamatę patį starterį ir jo kokybę.

    Starteris - tai mažas elektros variklis, kuris kuria pagrindinį mašinos variklį kol jis pradeda suktis pats. Dažnesnės problemos su starteriais sutinkamos žiemą, nes tuo metu starteris patiria didenę apkrovą dėl sutirštėjusios alyvos ir sunkiau užsivedančio variklio, kurio kompresija gali būti sumažėjusi.

    Starterio remontui reikia daug kruopštumo, jį visą reikia atsargiai išvalyti, todėl iškilus tokioms problemoms, kreipkitės į profesionalus. 24/7 servis autoserviso komanda Jums suteiks kokybiškas paslaugas!

Call Now Button