ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Vairo kolonėlių restauravimas

Vairo kolonėlių restauravimas

Vairo kolonėlių restauravimas

     Vairo kolonėlės dažniausiai genda dėl dingstančio vairo stiprintuvo skysčio. Jis tiesiog pradeda tekėti pro vairo kolonėlės šonus, pro apsaugines kolonėlės gumas ar per viršutinį riebokšlį.

     Vairo kolonėlės problemas galime identifikuoti pagal jos bildesį važiuojant per duobes, girdint ūžesį pasukant vairą ar dėl vairo darbo - kartais jis sukasi tai sunkiau, tai lengviau.

     Dažniausiai siūlome vairo kolonėlių restauracijos paslaugas, nes nusipirkti kolonėlę naudotų dalių parduotuvėje yra rizikinga. Pirkdami tokią kolonėlę negausite garantijos, be to, iš pažiūros gerai atrodanti kolonėlė viduje gali būti sudilusi ir visas skystis gali iš jos vistiek ištekėti. Tiesa daug tokių vairo kolonėlių būna iš automobilių su vairu dešinėje pusėje, kurios netinka lietuviškiems automobiliams. Todėl rasti kokybišką ir patikimą vairo kolonėlę yra sunki ir rizikinga užduotis.

     Jei jaučiate, kad vairo kolonėlė veikia ne taip, kaip turėtų veikti, kreipkitės į autoservisą 24/7 servis Vilniuje ir mūsų komanda suteiks Jums kokybiškas remonto paslaugas.

Call Now Button