ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Tepalų keitimas

Tepalų keitimas

Tepalų keitimas

     Tepalų keitimas būtinas kiekvienam automobiliui. Tai reguliari automobilio eksploatacijos darbas, nes tepalai, tepalo filtras, oro ir salano filtrai labai svarbūs, kad automobilis veiktų sveikai ir patikimai.

     Tai būtina, bet ne įspūdingai brangi paslauga, nes tepalo filtras kainuoja maždaug apie 6 eurus, o geros alyvos litras apie 9 eurus. Kadangi mašinos variklyje turi būti 4 - 6 litrai tepalų, visos naujos tepalo sistemos kaina yra apie 40 - 50 eurų.

     Variklio tepalus reikia keisti kas 10 tūkst. kilometrų arba kartą į metus - jei važinėjate retai. Sintetinių tepalų užtenka ilgesniam laikui - 15 - 30 tūkst. kilometrų.

     Patarsime tinkamą tepalų rūšį jūsų automobiliui, jei atvyksite į mūsų servisą 24/7 servis Vilniuje.

     Dažnai žmonėms, nusipirkusiems naują automobilį kyla klausimų ar reikėtų pasikeisti tepalus. Jei kyla abejonių ar tepalai buvo pakeisti, pakeiskite juos patys, nes jų svarba automobiliui yra tikrai didelė.

     Dauguma neprofesionalų bando spręsti tepalų kokybę pagal jų spalvą. Yra tiesos, kad tamsesni tepalai yra geresni, nes juose naudojami specialūs priedai, šviesesnių tepalų kokybė prastesnė. Tačiau tai nėra pagrindinis indikatorius, tad neprofesionalą tepalų spalva dažnai gali suklaidinti.

     Dažnai klientams kyla klausimų ar galima maišyti sintetinę, pusiau sintetinę ir mineralinę alyvas. Atsakymas - taip galima, bet tik iš bėdos. Tai nėra gerai jūsų varikliui, be to bloga alyva proporcingai mažina bendros alyvos kokybę.  Tiesa, labai retai pasitaiko sintetinių alyvų, skirtų transmisijoms. Ši alyva negali būti sumaišyta su kitomis alyvomis, tad prieš maišydami alyvas atidžiai pasidomėkite ką pilsite arba kreipkitės į profesionalus.

     Taip pat, žinokite, kad dyzeliams ir benzininiams varikliams tinka bendra alyva. Nuo 2004 m. reikalavimai griežtai sujungė dviejų tipų alyvų reikalavimus.

     Jei norėsite pasikeisti viso variklio tepalus, kreipkitės į autoservisą 24/7 servis ir gaukite kokybiškas paslaugas!

Call Now Button