ADRESAS

Sudervės g. 8D,
Avižieniai, Vilnius

EL. PAŠTAS

info@24-7servisas.lt

TELEFONAS

868539976

Padangų montavimas

Padangų montavimas

padangų montavimas

Padangų montavimas – darbas kurį būtina atlikti du kartus per metus. Šį darbą turėtume patikėti specialistams, kadangi netaisyklingai atliktas padangų montavimas gali pažeisti ratlankius.

 

Kita neatsiejama nuo padangų montavimo paslauga yra padangų balansavimas. Ši paslauga neleis susidaryti ratų disbalansui bei padės užtikrinti stabilias ir komfortiškas keliones.

 

Neapsigaukit jeigu padangų montavimas jums atrodo paprastas darbelis, kokybė šiuo atveju yra begalo svarbi. Profesionalus automobilio padangų montavimas užtikrina saugia kelionę. Važiuosite stabiliai, o jūsų padangos bei kiti automobilio dalys devėsis daug mažiau.

 

Mūsų serviso komanda padangų montavimą ir balansavimą Vilniuje atliks nauja ir modernia įranga.

 

Paskambink mums

 

Ratų balansavimas

 

Ratų balansavimas yra tolygus ratlankio ir padangos masės paskirstymas tokiu būdu, kad uždėjus ratą ant ašies jo masė būtų tolygiai paskirstyta aplink sukimosi centrą. Net nedidelės svorio disproporcijos atskiruose rato perimetro fragmentuose tampa labai reikšmingos, vertinant didelius sukimosi greičius ir veikiančias išcentrines jėgas.

Siekiant saugaus ir patogaus vairavimo, svarbu nuodugniai pasirūpinti visais keturiais automobilio ratais. Jų balansavimas – vienas iš procesų, padėsiančių užtikrinti stabilias ir komfortiškas keliones.

Ratų balansavimas ir suvedimas nėra tas pats procesas. Ratų suvedimas – tai galimų reguliuoti rato kampų atstatymas pagal automobilio gamintojo reikalavimus. Jis taip pat atliekamas, siekiant stabilesnio vairavimo ir tolygesnio padangų nusidėvėjimo.

 

Paskambink mums

Call Now Button